Η Λυμπέρης First Glass πρωτοπόρος εταιρεία τοποθέτησης υαλοπινάκων ιδρύθηκε από τον Λυμπέρη Κωνσταντίνο το 1965. Το 1988 η εταιρεία ήταν από τις πρώτες που προχώρησε στην τεχνολογία των διπλών τζαμιών και εξειδικευμένων κατασκευών με τον Θεόδωρο Λυμπέρη συνεχίζοντας την παράδοση της αξιοπρόσεκτης ποιότητας και των προσιτών τιμών για πελάτες λιανικής και χονδρικής. Χωρίς να στερούμε τίποτα από την ποιότητα κατασκευής χρησιμοποιούμε μόνο επώνυμα υλικά με τα υψηλότερα standards της αγοράς (Clear M1 Float) : Υαλοπίνακες
Υλικά συνδέσεων - Εξαρτήματα Colcom χώρα προέλευσης Ιταλία Προσφέρουμε:
Εκτιμήσεις στο χώρο σας, εντός και εκτός Αττικής και τοποθετήσεις από έμπειρο και εξειδικευμένο προσωπικό. Για τη μέγιστη δυνατή ασφάλεια, καλαισθησία για εσάς, τα παιδιά, τους επισκέπτες σας. Με εκτίμηση, Θεόδωρος Λυμπέρης |